PRODUCT INFORMATION

Mfr. part no.
KRL3216T4A-M-R022-F-T1
Gudeco part no.:
50.96.94
Manufacturer:
SUSUMU
Description
SMD-Chip-Res. KRL 0612 (1,6 x 3,2 mm) 0R022 ±1% (F) ±50 ppm/°C 1,000 W AEC-Q200 Metal Film
| Resistance value | 0R022 |
|---|---|
| SMT design | 0612 |
| Component length SMT | 1,6 mm |
| Component width SMT | 3,2 mm |
| Tolerance Resistors | ±1% |
| Temperature coefficient | ±50 ppm/°C |
| Achievement | 1,000 W |
| AEC-Q200 J/N | Ja |
| Manufacturer | Susumu Co Ltd |
| Series Resistors | KRL |
| Technology Resistance | Metal Film |
| Packing unit | 1.000 |
| Packaging | 7" (ø180mm) Paper Taping |
| No liability is assumed for the completeness and accuracy of the data! | |
In stock: 0
CALCULATOR
Item on request
QUANTITY INFORMATION
FEATURE-IDENTICAL ITEMS
FEATURE-SIMILAR ITEMS
| Manufacturer | Item number |
|---|---|
| Panasonic | ERJB2CFR022V |
| Susumu Co Ltd | KRL3216T4A-M-R022-F-T1 |
| Susumu Co Ltd | PRL1632-R022-F-T1 |
| Susumu Co Ltd | PRL1632-R022-F-T5 |
| Panasonic | ERJB2CGR022V |