PRODUCT INFORMATION

Mfr. part no.
GSTM1265P-R50M
Gudeco part no.:
34.82.96
Manufacturer:
GOTREND
Description
Indukt. SMT (GSTM) (13,5x12,5x6,2mm) 0,5uH ±20% 60A 40A -40°C 125°C geschirmt 1,25mOhm 13" (ø330mm) Embossed Plastic Taping
| Inductance | 0,5 uH |
|---|---|
| Rated current (induct) | 60000 mA |
| Inductance tolerance | ±20% |
| AEC-Q200 J/N | Nein |
| Component width SMT | 12,5 mm |
| Component height SMT | 6,2 mm |
| Component length SMT | 13,5 mm |
| Enclosure shielding | shielded |
| DC resistance | 1,25 mOhm |
| Rated current (iSat) | 60 A |
| Rated current (iTemp) | 40 A |
| Series Inductors | GSTM |
| Technology Inductors | SMD Molding Power Choke |
| Temperature upper range | 125°C |
| Temperature lower range | -40°C |
| Packaging | 13" (ø330mm) Embossed Plastic Taping |
| Packing unit | 500 |
| No liability is assumed for the completeness and accuracy of the data! | |
In stock: 0
CALCULATOR
Item on request
QUANTITY INFORMATION
FEATURE-IDENTICAL ITEMS
FEATURE-SIMILAR ITEMS